HP DL 120G5 / Intel Xeon X3330

Teslimat

Teslimat Süresi

5 iş günü *

* Yüksek talep ve mevcut sunucu donanımının kullanılabilirliği üzerindeki etkisi nedeniyle teslimat süreleri farklılık gösterebilir.

1. Donanım  

Sunucu

HP DL 120G5 1x Intel(R) Xeon(R) CPU X3330 - 4 Çekirdekli - 2.66Ghz

Ram

Hard Disk

Daynex iki tür SATA sunar; NVMe SSD'ler.

Karışık Kullanım - Çoğu iş yükü için uygundur.

Orta ila düşük miktarda yazma döngüsü gerektiren diskler. Okuma/yazma iş yüklerinin yaklaşık 70/30 oranında bölündüğü ve orta dayanıklılık sunan karma veya okuma yoğun uygulamalar için kullanılır. Bu diskler çoğu iş yüküne uygun yüksek okuma ve yazma performansı sunar.

Yoğun Yazma - Yazma yoğun uygulamalar için uygundur.

Çok fazla yazma döngüsü gerektiren uygulamalara yönelik diskler. Okuma/yazma iş yüklerinin yaklaşık 50/50 oranında bölündüğü, yoğun yazma uygulamaları için kullanılır. Bu diskler en yüksek dayanıklılığı sunar ve HPC, yoğun veritabanı günlük kaydı, yüksek performanslı analiz ve önbelleğe alma gibi kullanım durumları için tasarlanmıştır. Dayanıklılığın yanı sıra bu diskler, daha yüksek rastgele yazma IOPS'si nedeniyle daha fazla yazma performansı da sunar.

Veri merkezi

Trabzon (TR-61)

Uzaktan Yönetim

Daynex tarafından sağlanan tüm özel sunuculara standart bir hizmet olarak uzaktan yönetim erişimi sunar. Bu, müşteri portalımızdaki uzaktan yönetim işlevi aracılığıyla yönetilebilir. IPMI kullanılarak teslim edilir ve her sunucu için bir IPMI IP adresi sağlanır. Uzaktan yönetim yalnızca güvenli Daynex Uzaktan Yönetim ağına bir OpenVPN bağlantısı kurularak kullanılabilir. Uzaktan yönetimin nasıl etkinleştirileceğine ilişkin daha fazla bilgiyi Bilgi Tabanımızda bulabilirsiniz.
Uzaktan Yönetim
İLERİ
2. Yazılım  

İşletim Sistemi

Özel Sunucular: Daynex geniş bir İşletim Sistemi (OS) yelpazesi sunar, böylece işletmenize en uygun işletim sistemini seçebilirsiniz. Web sitemizde gösterilmeyen bir işletim sistemine ihtiyacınız varsa, lütfen olasılıkları görüşmek üzere Satış departmanımızla iletişime geçin. Sınırlama: 32 bit işletim sistemleri 4 GB'tan fazla RAM'i (uyarlamalar olmadan) desteklemez. Bulut Barındırma: (Premium) Sanal Sunucular ve Bulut örnekleri için İşletim Sistemi seçimi, web sitesinde gösterilenlerle sınırlıdır.

Kontrol Paneli Yazılımı

İşletim sistemi seçiminiz hangi kontrol panellerinin seçilebileceğini belirler. Lütfen her işletim sisteminin her kontrol panelini desteklemediğini unutmayın.
İLERİ
3. Ağ  

Bağlantı Hızı

Uplink bağlantı noktası, sunucudan İnternet'e maksimum ağ bağlantı hızıdır. Tüm sunucularda İnternet trafiği için bağlı 100/1000 Mbps ağ kartı bulunur. 10 Gbps sunucularımız elbette 10 Gbps ağ kartlarıyla birlikte verilmektedir. Haftalık, aylık ve yıllık bant genişliği grafikleri, LeaseWeb'in müşteri portalı olan Müşteri Portalı (CP) aracılığıyla gerçek zamanlı olarak mevcuttur. Gelecekteki ihtiyaçlarınızı planlamanıza yardımcı olması için faturalandırma döngüsü sırasında öngörülen bant genişliğini de görüntüleyebilirsiniz.

Bandwidth

Hacim ağı, daha düşük maliyetin müşteriye aktarılmasına olanak tanıyan ekonomik bir toplu taşıma sağlayıcıları karışımı içerir. Premium ağ, internette ulaşılması zor sağlayıcılar için daha fazla toplu taşıma sağlayıcısı ve daha iyi hız içerir. Daynex, tüm ağ gereksinimlerinizi karşılayabilir; Daynex'de barındırdığınız uygulamanın türüne bağlı olarak, farklı fiyat noktalarında ve hizmet derecelerinde farklı ağlar önerebiliriz.

Adil Kullanım Politikası (FUP)

Hizmet, son kullanıcı Müşterilere normal, adil ve makul kullanım için sağlanır. Bant genişliği kullanımı, tek tek veya Müşteri sunucularından oluşan bir grubun parçası olarak, düzensiz bant genişliği kullanım kalıpları olmaksızın, her ay boyunca makul ölçüde tutarlı olacaktır.

IPv4

Sanal Sunucular ve Bulut:
Her Sanal Sunucu ve Bulut örneğine tek bir IPv4 adresi sağlanır. Lütfen ek IPv4 adresi sipariş etmenin mümkün olmadığını unutmayın. Özel Bulut için 256'ya kadar IP adresi sipariş edebilirsiniz.

Özel Sunucular/Bare Metal Sunucular:
Özel veya Çıplak Metal Sunucular için 32 adede kadar IP adresi sipariş edebilirsiniz.

Yerleşim:
Yarım raf veya tam raf için 256'ya kadar IP adresi sipariş edebilirsiniz. Paylaşılan Ortak Konum için sınır 16 IP adresidir.

RIPE Ağ Koordinasyon Merkezi'nin IP ataması için çok katı başvuru kriterlerine sahip olduğunu lütfen unutmayın. LeaseWeb bu politikaya uymaktadır ve uymak için dahili bir prosedür uygulamaktadır. Bu, yukarıda belirtilen maksimum IP adresi sayısına uygun olmadığınız anlamına gelebilir.

DDoS IP Koruması

DDoS IP Koruma Standardı
Tüm Daynex ürünleri için mevcuttur ve 5 Gbps'ye kadar hacimsel saldırıları yönetme kapasitesine sahiptir.

DDoS IP Koruması Gelişmiş
Daha fazla koruma, 10 Gbps'ye kadar hacimsel saldırıları yönetme kapasitesi ve trafik kalıplarınız için doğru algılama profilini seçebilme yeteneği sunar.

Özel Ağ Hizmeti

Özel Ağımız, Daynex hizmetleriniz arasında kendi özel ağınızı kurmanıza ve tanımlamanıza olanak tanır. Bağlantınızı harici ağlara ve hatta İnternet'e bağlanmadan dahili olarak artırabilirsiniz. Özel Ağınız, veri merkezlerimizdeki özel izole bir ağ üzerinde çalışır ve düşük gecikmeyle güvenli ve uygun maliyetli veri alışverişine olanak tanır.
İLERİ
4. Backup & Kurulum  

Backup

Kurulum

İLERİ
5. Sözleşme  

Sözleşme

Özet
  • Aylık Taban Fiyat

    1,165.10

Donanım

Yazılım

Backup & Kurulum

Sözleşme

,

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Genellikle birkaç dakika içinde yanıt veririz

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Genellikle birkaç dakika içinde yanıt veririz

Anında Yanıtlar
Can I transfer the Phlox Pro license key from one domain to another?

Biz hallederiz!

Birkaç saat içinde bir e-posta yanıtı alacaksınız. Mesajınızı görüntüleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Sorularım Cevaplarım .
Önceki Konuşmalar