Daynex B2B Master
Sektörel Çözümler Üretir

Üretimden satış, toptan satış, pazarlama ve kullanıcıya özel satışlarda, Daynex B2B Master mükemmel çözümler üretir.
Sipariş ,
Satış ,
Tahsilat aşamalarını ,
kolay ve sorunsuz hale getirirken Cari takip ve kampanya yönetimi gibi deneyim gerektiren alanlarda da işletmeye özel çözümler üretir.

Muhasebe Programlarıyla Tam Uyumlu

Muhasebe entegrasyonu ile satış, stok, çek/senet, cari hesap hareketlerinin anlık olarak muhasebe programlarına aktarılması sağlanarak verilerin düzenli takip etmesinizi sağlar.

Daynex B2B Master
Karttahsil ile Tam Entegre Çalışır

Banka ya da ödeme kuruluşlarını dilediğiniz zaman değiştirebilir ve operasyonlarınıza zarar vermeyecek şekilde cari tahsilatlarınızı yönetebilirsiniz. Komisyon oranlarını otomatize edip tahsilat süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

B2B Master ile Herkes Mutlu

Sektörlerinde öncü işletme temsilcileri B2B ürünümüzü kullandı ve değerlendirdi.
Image
Image
Image
Image

23 +

Yıllık Sektörel Deneyim

B2B Master ile Herkes Mutlu

Sektörlerinde öncü işletme temsilcileri B2B ürünümüzü kullandı ve değerlendirdi.
Image
Image
Image
Image

23 +

Yıllık Sektörel Deneyim

Sıkça Sorulan Sorular

B2B Master ilişkili merak edeceğiniz soru ve cevaplar aşağıda yer almaktadır.
Satış temsilcilerimiz, bayilerinin aktivitelerini kolayca takip edebilir ve adlarına siparişler oluşturabilirler. Ayrıca, kendi bayilerinden gelen siparişleri görüntüleyip ödemelerini izleme imkanına sahiptirler.
Evet. Satış temsilcilerimiz, sorumlulukları altındaki bayiler adına siparişler oluşturabilirler. Bu özellik, satış temsilcilerimize bayi ilişkilerini daha iyi yönetme ve müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde karşılama fırsatı sunar.
Evet, sunduğumuz B2B sistemini, işletmenizin kullanmakta olduğu muhasebe yazılımlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre edebiliriz. Bu entegrasyon sayesinde iş süreçlerinizi daha verimli hale getirebilir, muhasebe işlemlerinizi daha kolay ve daha hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
B2B ve B2C e-ticaret sitelerimizi entegre bir veri havuzu aracılığıyla birleştirerek, B2C sitemize yapılan değişikliklerin aynı anda B2B sitemizde de yansımasını sağlayabiliriz. Bu entegrasyon, iş süreçlerimizi daha verimli hale getirirken, müşterilerimize daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olacak.
B2b sitenizi ve b2c e-ticaret sitenizi ortak veri havuzuna bağlantı sağlanabilir. B2c sitenizde yapılan eklemeleri b2b sitenizde de gözükmesini sağlayabilirsiniz.
Evet. "Yönetici grupları ve temsilci tanımlamalarını kullanarak, her bir kullanıcının kendi verilerini sadece kendi erişimine açabilirsiniz. Bu sayede veri güvenliğini artırırken, her kullanıcıya özgü erişim hakları tanıyabilirsiniz.
Mükemmel Seçim
Daynex B2B Master Profesyonel

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Genellikle birkaç dakika içinde yanıt veririz

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Genellikle birkaç dakika içinde yanıt veririz

Anında Yanıtlar
Can I transfer the Phlox Pro license key from one domain to another?

Biz hallederiz!

Birkaç saat içinde bir e-posta yanıtı alacaksınız. Mesajınızı görüntüleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Sorularım Cevaplarım .
Önceki Konuşmalar