Haberler Hediyemipaketle Sitesi ile Responsive Tasarımla Yayında

Hediyemipaketle Sitesi ile Responsive Tasarımla Yayında

Yakın Sevdiklerinizi Sevindirirken İhtiyaç Sahiplerini de Mutlu Edin

Bağış sistemli eticaret sitesi olan bu proje ile nasıl çalışır, nasıl yardım kuruluşlarına alışveriş yaparken bağış yapılmış olur. 

Hediyemipaketle.com dan yapacağınız her alışverişte yukarı yuvarlama ile bağışcı oluyorsunuz. Üstelik bu bağıiları sizin adınıza hediyemipaketle bizzat kendi bütcesinden karşılamakta.

Yuvarlama sistemi ile birçok site artık para üstü kalan küsüratları bir üst tam rakama yuvarlıyor ve bu üstüne ödediğiniz bedel Darüşafaka, Tema Vakfı, Kızılay gibi birçok vakfa bağışta bulunuluyor. Osya Hediyemipaketle sizden üste yuvarlanan rakamı almayp otomatik kendi yuvarladığı bedeli kendi bütcesinden bağışlıyor. Yani siz 72,20 tl ye aldığınız bir ürün 73 tl ye tamalanan kısmı olan 80 kuruş sizi adınız hediyemi paketle tarafından bağış ediliyor. Sizin ödediğiniz bedel 72,20 tl dir. 

Mobil uyumlu eticaret sitesi olan bu sitemiz akıllı cep telefonları, tabletler gibi cihazlara da tam uyumlu bir alt yapısı ile responsive e-ticaret için iyi bir örnek sitedir.

Bu şekilde toplum yararını düşünen sitelerimize bir katkı da bizler alışveriş yaparak sağlayabiliriz. Birbirinden özel yüzlerce hediyelik çeşidi ile online satış yapan hediyemipaketle.com a başarılar ve bol satışlar dileriz.

Destekleyebileceğiniz Sivil Toplum Kuruluşları: AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı), AKUT (Arama Kurtarma Derneği), WWF(Doğal Hayatı Koruma Vakfı), KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı), ÖĞRETMEN AKADEMİSİ VAKFITEMA (Tema Vakfı), TOHUM OTİZM VAKFI (Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı), TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFITEV ( Türk Eğitim Vakfı 1967), TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFIKORUNCUK (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı), TOFD (Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği), TÜRKKIZILAYI (Türk Kızılayı), TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı), UNICEF (Unicef Türkiye).

16382 kez okundu